אודות בית הספר להומאופתיה

רמדי- המכללה להומיאופתיה ורפואה תזונתית
לימודי ההומיאופתיה הקלאסית ברמה הגבוהה ביותר בישראל
המשלבת לימודי רפואה תזונתית מבית המרכז לרפואת הרמב"ם מבית ד"ר גיל יוסף שחר

זהו שילוב מבורך של שני המוסדות הטובים ביותר בתחומם,
בית הספר היסודי והעמוק ביותר ללימודי הומאופתיה
ובית הספר המעמיק ביותר לרפואה תזונתית
וביחד, לרשותכם בית הספר האיכותי ביותר להכשרת המטפלים השלמים

הצלחנו לצוות את המורים הכי טובים שיכולנו לחלום עליהם. המורים כולם ותיקים, וביחד עם ד"ר גיל שחר ועם הייעוץ וההדרכה של ד"ר אג'יט קולקרני מהודו, אחד מההומיאופתים החשובים של דורנו, בנינו תכנית לימודים שתיטע בכם שורשים עמוקים של ידע מבוסס. זו תכנית שתפתח יחד אתכם קווי חשיבה מובנים, תטפח חשיבה מדעית ויחד עם זאת יצירתית; כל זאת, בדיוק כמו שנדרש בהומאופתיה: Art and Science. שילוב של כל אלו ביחד מכוונים להביא לתוצאות בקליניקה שלכם.
בסיום ארבע השנים תוכלו לפרוס כנפיים ולעוף בעצמכם. אנחנו נהייה שם, נעזור ונייעץ גם אחרי.

ההבנה שלנו שהשקעה בלימודי הפילוסופיה של ההומאופתיה היא הדבר החשוב ביותר על מנת לדשן קרקע פורייה, ניכרת היטב בתכנית הלימודים שלנו. בבית הספר נלמד לעומק את הכתבים ד"ר האנמן, ד"ר קנט, פרופ' וית'ולקאס ושאר המורים הגדולים. וכמובן, נעבור על דרכי הלימוד של ד"ר קולקרני, המנטור של בית הספר שלנו, מאסטר הומאופתי אמיתי, מרצה מבוקש ואחר ההומאופתים הבכירים היום בעולם ההומאופתיה. את כתביו תלמדו מאיתנו וגם מפיו של ד"ר קולקרני ישירות.

ד"ר קולקרני גיבש מודלים ללימוד ההומאופתיה שעוזרים לנו להבין לעומק את המטופל ולרשום לו את הרמדי הנכונה. מודל לימודי זה, מבסס יסודות עמוקים אצלכם התלמידים וזה מעלה את הדיוק שלכם בבחירת הרמדי ובריפוי המטופלים. השיטה הזו עוזרת לכם ללכת בדרככם על פי קו עבודה שימנע מכם ליפול לטעויות נפוצות.

השילוב של ההומאופתיה עם הרפואה התזונתית הוא מתבקש.
ד"ר האנמן, מגלה ההומיאופתיה, היה זה שהנחה אותנו להסיר את המכשולים לבריאות על מנת לאפשר לרמדי (התרופה ההומאופתית) לעבוד במלוא הפוטנציאל שלה. ד"ר האנמן קרא לנו "שליחי הבריאות", ככאלו עלינו ללמוד את בדרך בה נוביל את המטופלים שלנו לקיום אורח חיים בריא ככל האפשר.
על מנת לממש זאת אתם תלמדו את הרפואה התזונתית מהמקור הכי עמוק ויסודי בארץ, מפיו של ד"ר גיל יוסף שחר, מייסד המרכז לרפואת הרמב"ם.

תכנית הלימודים שלנו היא המקיפה ביותר. לא חסכנו באמצעים ולא חסכנו בשעות לימוד והכל על מנת להצליח להכשיר אתכם בדרך המיטבית. המטרה שלנו היא להכשיר כמה שיותר הומאופתים מצליחים.

איספו את כל התבונה שבתוככם ואת כל התשוקה שיש בכם לעזור לאחר, ובואו ללמוד במקום בו תוכלו לרכוש מקצוע מספק ומפרנס לחיים.

הלימודים מתקיימים במכון מופ"ת, קרית החינוך של תל אביב, רחוב שושנה פרסיץ 15, תל אביב (יש חנייה חופשית)
ובזום מכל מקום בעולם.

שנת הלימודים מתחילה ביום שלישי 17.10.23. סילבוס מלא יפורסם בהמשך.
ימי ושעות הלימודים:
יום שלישי 09:30-16:30 (פרונטלי ובזום לכל השנים)
יום ראשון 18:00-21:30 (בזום בלבד ולשנה א' בלבד)