מדוע אנחנו משקיעים בפילוסופיה?

אז מה הסיבה שאנחנו משקיעים כל כך ומדגישים בכל פרסום את לימוד הפילוסופיה ההומאופתית?
המורים אצלנו כולם ותיקים, כולם למדו הומאופתיה לעומק, כולם עם רצון אדיר לחנך את הדור הבא של ההומאופתיה בישראל וכולם, בנו את עצמם דרך העמקה בספרות הקלאסית של המקצוע הקסום שלנו- ההומאופתיה.

כל המורים שלנו מסכימים על העובדה הזו:

על מנת להצליח בפרקטיקה ההומאופתית, ההומאופת או ההומאופתית חייבים לשלוט ברזי הפילוסופיה ההומאופתית.

המנטור שלנו, ד"ר אג'יט קולקרני, מזכיר להומאופתים, ותיקים וצעירים כאחד:
שובו לבסיס, קראו את הפילוסופיה ההומאופתית על מנת שתדעו איך ליישם בפרקטיקה מול מטופלים.

אז זה בדיוק מה שיישמנו בתכנית הלימודים של המרכז ללימודי הומאופתיה קלאסית ורפואה תזונתית. בנינו תכנית שהמשקל של הפילוסופיה בה הוא גדול.
לדוגמה, את "האורגנון", ספר הבסיס של כל התורה ההומאופתית, הספר המכיל תובנות והנחיות חכמות במידה חריגה, אתם תילמדו פעמיים במהלך המסלול המלא.
אתם תלמדו אותו פעמיים ובשני אופנים שונים על מנת שבאמת תבינו מהי מחלה ומהי בריאות.

בשנה השנייה לדוגמה, הכנסנו את הלימוד של הספר החשוב "המחלות הכרוניות" שכתב ד"ר האנמן. זהו לימוד סופר-איכותי של חברת הצוות אירית וישליצקי, אין שניה או שני לה בארץ בלימוד הספר הזה. הלימוד של "המחלות הכרוניות" הוא לימוד שפעמים רבות ממודר מבתי הספר להומאופתיה ואנחנו, בפה אחד החלטנו להוסיפו לתכנית הלימודים.

במהלך ארבע השנים נתוודע ללימודים הפילוסופים של כל המורים הגדולים. לכל אלו נצרף את התובנות החדשות של ד"ר קולקרני. אתם תשמעו את הלימוד הזה ישירות מפיו וגם מפי צוות המורים.

 

לסיכום, אנחנו נוליך אתכם במסלול שלנו עד שתוכשרו להיות הומאופתים. אנחנו מאמינים שהתכנית שלנו היא הדרך הבטוחה ביותר.

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים

בעיות קשב וריכוז והטיפול ההומאופתי

טיפול בהפרעות קשב וריכוז בהומיאופתיה, ועיקרון "התמונה השלמה". מאת גיא טידור RCHom, מנהל מכללת רמדי- לימודי הומיאופתיה, המרכז לרפואת הרמב"ם.  הקדמה: בעידן הנוכחי, הספקנו כבר

קרא עוד>>

מדוע אנחנו משקיעים בפילוסופיה?

אז מה הסיבה שאנחנו משקיעים כל כך ומדגישים בכל פרסום את לימוד הפילוסופיה ההומאופתית? המורים אצלנו כולם ותיקים, כולם למדו הומאופתיה לעומק, כולם עם רצון

קרא עוד>>

מסלול שנה אחת- הכשרה לטיפול אקוטי

ייחודי לבית ספרנו- השנה הראשונה מתוך המסלול המלא- עומדת בפני עצמה כשנה בה אנחנו מכשירים אתכם בטיפול במצבים אקוטיים* *טיפול במצבים אקוטיים בלבד. בנינו עבורכם שנת

קרא עוד>>