תוכנית הלימודים שנה ב'​

שנה שנייה למסע ובה נצלול עמוק יותר לתוך ההומאופתיה.
ימי הלימוד:
יום ג' מלא פרונטלי ובזום. 
יום א' אופציה להיכנס כאורח ללימודי הזום של שנה א' (ערב).
במהלך שנה זו נתחיל בלימודי רפואה מערבית מוקלטים (למי שאינו פטור מהם) בזמן ובשעות לפי בחירת הסטודנט.
 
הרצאות וסמינרים של מרצים מחו"ל ומהארץ נרכשים עבור הסטודנטים שלנו.

הרפרטורי ההומאופתי: נעמיק עוד יותר בספר הסימפטומים ההומאופתי. נלמד שיטות שונות וספרים שונים בדרך לשליטה טובה יותר בארגון הסימפטומים ההומאופתי. 

האורגנון: לימוד האורגנון ילווה אותנו לכל אורך ארבע שנות הלימודים והוא הבסיס לכל הפרקטיקה שלנו. נמשיך לסעיפים מתקדמים של הספר המופלא הזה, ונחקור לעומק את הנחיותיו של ד"ר האנמן. הלימוד כולל תמיד יישומים מהספר אל תוך העבודה בקליניקה.

פילוסופיה: ניחשף לגישות הפילוסופיות השונות של אבות ההומאופתיה. במקביל נלמד גם לוגיקה ופילוסופיה של גאונים מהפילוסופיה המערבית, היהודית והמזרחית ונראה איך התובנות שלהם משתלבות בפילוסופיה ההומאופתית והופכות אותה לקלה יותר ליישום.

"מטריה מדיקה"- ספר הרמדיס ההומאופתיות (התרופות): לימוד "ספר התרופות ההומאופתי". השנה נעבור ללימוד רמדיס לפי חומרי המקור, והממלכות להם הן משוייכות: מינרלים, צמחים, בעלי חיים וחומרים נוספים. נכיר את הרמדיס ההומאופתיות מזוויות מיוחדות ובעיקר דרך לימודו המיוחד של ד"ר אג'יט קולקרני. דרך הלימוד הזו היא ייחודית לבית הספר.

המטפל ההומאופתי: מה אנחנו צריכים לדעת על מנת לצמוח להיות מטפלים הומאופתים מוצלחים? קורס חיוני על חובות וזכויות, אתיקה ומקצועיות. איך ניגשים למטופל על מנת לאסוף את כל המידע הנחוץ לנו למציאת המרשם הנכון. בניית ההתנהלות הקלינית.

פרקטיקה ולקיחת מקרים: בשנה השנייה נצפה בעשרות של מקרי וידאו ונייר דרכם נלמד ליישם את כל מה שאנחנו לומדים בפועל מול מטופלים.

לימוד ישיר מד"ר אג'יט קונדו קולקרני: בשנה השנייה נמשיך בהיכרות שלנו עם ד"ר קולקרני. זו זכות נדירה לתלמידי שנה שנייה ללמוד ישירות ממורה בסדר גודל שכזה. אין לזה אח ורע. איכות וכמות המידע הנלמדת בשיעוריו הן כמו יהלומים.