הסיליבוס שלנו

התכנית ללימודי הומאופתיה קלאסית של מכללת רמדי, מתקיימת במסלול ארבע שנתי ללימודי הומאופתיה קלאסית האנמנית, המבוסס על הנחיות האגודה להומאופתיה קלאסית לבתי ספר מוכרים ומשולבת בלימודי הרפואה התזונתית ברמה הגבוהה ביותר בישראל מבית המרכז לרפואת הרמב"ם של ד"ר גיל יוסף שחר.

אנחנו מאמינים שזו תכנית הלימודים הטובה בארץ!  עם ההכנה וההכשרה הטובות ביותר, שיכינו את הסטודנטים לקראת פתיחת קליניקות משלהם.

מסלול זה נבנה בעצת הומאופתים ותיקים מהארץ ומהעולם והוא ייחודי במבנה שלו. יועץ חיצוני מרכזי לתכנית הוא ד"ר אג'יט קונדו קולקרני, מגדולי וחשובי ההומאופתים בדורנו.

בנינו תכנית לימודים עמוקה ונתנו משקל גדול מאד ללימוד הפילוסופיה. במהלך השנים הגענו להבנה שהבסיס להצלחה קלינית לאחר הלימודים טמונה בבסיס הפילוסופי שרכשו התלמידים, אנחנו נעשה את הכל כדי שהמצע שלכם יביא לפריחת הפרדסים המניבים ביותר.

במקביל, גם הלימוד הפרקטי קיבל שדרוג משמעותי ובמהלך הלימודים נשלב את שיטות הלימוד  של ד"ר קולקרני, אחד מההומאופתים הבכירים בדורנו. זו תכנית הלימודים הטובה ביותר!

לצורך מימוש כל אלו, גיבשנו צוות הוראה מהמשובחים שנראו במקומותינו. כל אחד מהם ספץ בתחומו וכולם ביחד מביאים לחבילה האיכותית ביותר שיכולנו לחלום עליה.

בבית הספר אנחנו שמים דגש על הליווי. חשוב לנו לוודא שאתם רוכשים כלים לעבודה מסודרת ולא מסתמכים רק על שינון. אז אנחנו כאן, לצידכם, להוביל אתכם לקראת הקליניקה שלכם.

שנת הלימודים הראשונה בתכנית היא גם שנה שמכשירה את הסטודנטים לטיפול במצבים אקוטיים. זו שנה שמתמקדת בטיפול האקוטי ולכן נעבור על מספר מצבים אקוטיים רב. לצד הרצון להרחיב ככל האפשר על הטיפול האקוטי, אנחנו מבינים שאין באפשרותנו להוריד מנפח הלימוד הפילוסופי, כי הוא הבסיס ליכולת שלכם ליישם את הטיפול האקוטי. שנת לימוד מרתקת, שכאמור, עומדת בפני עצמה.
שנה זו נותנת את בסיס ההבנה ההומיאופתי (הפילוסופיה ההומיאופתית) הרחב והעמוק ביותר שנלמד כאן מזה שנים רבות. 

שנות הלימודים השנייה והשלישית מתמקדות בהעמקת הלימוד לעומקים פילוסופים שמטרתם ליצור שורשים עמוקים כבסיס להבנה מעמיקה של הפילוסופיה, חיבור גוף ונפש ומבנה המיינד.
שנת הלימודים הרביעית מתמקדת בהכשרת התלמידים לטיפול בדגש על טכניקות לקיחת מקרה ותרגול בפועל. הסטאז' נערך ע"ב הנחיות האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית.
עיברו על פני הסילבוס של השנים בתת-התפריט כאן מעלה.

שנת הלימודים מתחילה ביום שלישי 29.10.24. סילבוס מלא יפורסם בהמשך.
ימי ושעות הלימודים:
יום שלישי 09:30-16:30, פרונטלי ובזום (כל השנים)
יום ראשון 18:00-21:30, בזום בלבד (שנה א' בלבד, הסטודטים של השנים המתקדמות יכולים להשתתף גם כן, בתיאום מראש)

ועכשיו, הכל תלוי בכם. יאללה, ללמוד. אנחנו לצידכם.